16.07.2010 analiza czasu video

by
To pierwsza próba, nieco przydługa, ale mam nadzieję, że lepiej oddaje mechanizm analizy symetrii czasu w porównaniu z wykresami.
Komentarze mile widziane, pozwolą mi  poprawić przyszłe próby. To pierwsze podejście, bez ingerencji obrabiania.
Proszę o wyrozumiałość.
Mie
http://vimeo.com/13432968
 
22.20
 

Komentarzy 8 to “16.07.2010 analiza czasu video”

 1. Lukasz Says:

  Proszę o poprawę jakości audio bo czesto slychac niepotrzebne szumy. Na dole w lewej czesci ekranu są takie strzałeczki często nimi przełączasz coś (serie kontraktów, inne oznaczenia?) więc jeśli to możliwe prosiłbym o informację co jest po przełączeniu. Wielkie dzięki za wideo i za pracę

 2. Mie Says:

  Proszę o poprawę jakości audio bo czesto slychac niepotrzebne szumy. Na dole w lewej czesci ekranu są takie strzałeczki często nimi przełączasz coś (serie kontraktów, inne oznaczenia?) więc jeśli to możliwe prosiłbym o informację co jest po przełączeniu

  nad audio popracuję.
  W przypadku czasu zmieniam położenie pivotów między którymi badam zależności czasowe.
  Przy badaniu geometrii ceny zmieniam wielkość zdefiniowanego swingu.

 3. Lukasz Says:

  Jeśli chodzi o S&P500 spojrzenie wolumenowe dzisiaj nie mamy potwierdzenia tych spadków czy nie powinna nam sie zapalić czerwona lampka? że być może wolumen nie pokazał siły piątkowych spadków?

 4. Mie Says:

  ale sesja, póki co jest wzrostowa, tzn nie ma chętnych do kupowania.
  obecnie trudno mi ocenić wolumen ze względu na specyfikę podawania przez esignal. Dzienny wolumen (sumę) podają następnego dnia (INDU). Dla SPX nie podają dziennego.
  Dla INDU obecny wolumen (jeśli nie ma przekłamania na esignal jest ponad 50% mniejszy, niż wczoraj. Na kontraktach już jest większy niż w dniu wczorajszym – 21.30

 5. Lukasz Says:

  Mie czy mógłbyś wyjaśnić to co napisałeś „ale sesja, póki co jest wzrostowa, tzn nie ma chętnych do kupowania.” Sesja póki co jest wzrostowa to prawda natomiast to chyba znak ze są chetni do kupowania, chętni którzy nie przestrzaszyli sie piątkowej mini paniki? Czy można wolumenowo pójść dalej i powiedzieć że ta minipanika była celowa, miala przestraszyc drobnych…?

 6. Mie Says:

  mały wolumen w połączeniu z obrazem piątkowej świecy interpretuję jako odpuszczenie presji przez podaż i czekanie na wyższe ceny, aby powtórnie zaatakować. Wtedy popyt będzie miał okazję się wykazać.
  Po pokonaniu w dół świeczki o znacznym wolumenie (ostatni wolumen na filmie) naturalnym jest test tego wolumenu (test o małym wolumenie potwierdza kierunek). Patrząc geometrycznie i wskażnikowo – po piątkowej wyprzedaży należy się korekta na co najmniej ret 38,2.
  Ta mini panika piątkowa, rzeczywiście może mieć bardziej incydentalny charakter (czego nie potwierdzi ten sposób analizy wolumenu). Może to wynikać z realizacji strategii opcyjnych (wygasanie w miniony piątek). W tej sytuacji popyt powinien bardziej agresywnie wykorzystać obecne ceny. Tego nie widać IMO.
  Czas pokaże, ale dajmy im chociaż szansę na kolejne układy zgodne z ciągiem fibo…

 7. Lukasz Says:

  Dziękuje za odpowiedz. miłej nocy!

 8. geometriarynku Says:

  jutro kolejna porcja wyników przed otwarciem. GS , Bank of NY, Johnson..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: